Ürün İade ve Cayma Hakkına İlişkin Prosedürü

 

Yurt İçi Satışlar İçin :

 

Ürün İade:Mesafeli Satış Sözleşmesi

Alıcı siparişi onayladıktan sonra on dört  gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. İade edilen ürün veya ürünlerin kargo ve hizmet bedeli (350 TL) bedeli alıcı tarafından ödenen bedelden kesilecektir.  Aksesuar alımlarında Kargo Bedeli 75 TL dir.

 

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyon, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

 

İade/Değişim Koşulları :

– İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

– Gelinlik ve abiye elbiselere takılmış olan ürün koruma bandının sökülmesi, hasar görmesi durumunda iadeniz kabul edilmeyecektir.

– Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

– Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

– Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

 

Siparişlerim / İade Talebi Oluştur seçeneğinden iade talebinizi oluşturduktan sonra İade kodunu alarak ve yukarıda belirtilen iade şartlarına dikkat ederek Aras Kargo ile ürününüzü iade/değişim için merkez depomuza gönderebilirsiniz. İade edilen ürün ve ya ürünler için (350 TL) kargo ve hizmet bedeli alıcı tarafından ödenen bedelden kesilecektir.  Aksesuar alımlarında Kargo Bedeli 75 TL dir.

 

https://www.angelhousewedding.com  internet sitesi üzerinden yapılan alış verişlerde, alıcının, satın almış olduğu ürünleri satıcı bünyesinde bulunan mağazalarda değişim hakkı bulunmamaktadır .Alıcı değişim hakkını , henüz teslim alınmamış ürünlerde, https://www.angelhousewedding.com  internet sitesi üzerinden yapabilecektir.

 

Yurt Dışı Satışlar İçin :

Mevzuat uyarınca Alıcı aşağıdaki hallerde cayma hakkını kullanamaz:

 

Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve Satıcı’nın kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde,  Alıcı’nın istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde; Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmelerde,

 

www.angelhousewedding.com sitesi üzerinden yapılan alış verişlerde, satın alınan ürünlerin iadesi, sağlık ve hijyen açısından uygun olmaması durumunda ve ürün etiketinin zarar görmesi durumunda iade hakkı bulunmamaktadır.